największy wybór
identyfikatorów

IDENTYFIKATORY GRAWEROWANE Z OKIENKIEM

Bardzo eleganckie identyfikatory grawerowane z okienkiem spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wykonamy dla Państwa niemal każdy możliwy kształt identyfikatora, nawet najbardziej niespotykany, z dowolnej wielkości okienkiem. Jedynym ograniczeniem jest zachowanie określonych maksymalnych wymiarów zewnętrznych identyfikatora (70x38 mm, 80x30 mm, 86x54 mm).

Grawer na identyfikatorach wykonujemy w kolorze czarnym (na identyfikatorze złotym i srebrnym) lub białym (na identyfikatorze czarnym). Istnieje możliwość nadrukowania logo w dowolnej kolorystyce na specjalne życzenia Klienta. Tekst w okienku to nadruk wykonany na papierowej etykiecie, zabezpieczonej plastikową zaślepką. Wymienna karteczka z danymi personalnymi (imię, nazwisko, stanowisko) umożliwia aktualizację danych w wewnętrznym okienku w zależności od potrzeb i bez konieczności wymiany identyfikatora. To idealne rozwiązanie także wówczas, kiedy występuje duża rotacja pracowników.

Niezwykle trwały i lekki identyfikator grawerowany wykonany z tworzywa jest idealny do hoteli, biur i instytucji – wszędzie tam, gdzie elegancja i prestiż idzie w parze z nowoczesnością. Dostępny w dwóch rozmiarach. Istnieje możliwość wykorzystania każdego rodzaju zapięcia (magnes, agrafka, klips), co pozwoli wybrać najbardziej dogodne rozwiązanie.

Wymiar zewnętrzny: 70x38 mm, 80x30 mm, 86x54 mm

Wymiar okienka: dowolny (maksymalnie: wymiar zewnętrzny minus 10 mm)

Dostępne kolory: złoty, srebrny, czarny (dostępne od ręki) lub dowolny kolor wg wzornika na zamówienie

Nadruk: grawerowanie w kolorze czarnym (na identyfikatorze złotym i srebrnym) lub białym (na identyfikatorze czarnym)

Wybierz właściwości produktu:
wylicz cene
Nakład: szt.
Łączna kwota: 0 PLN