największy wybór
identyfikatorów

IDENTYFIKATORY ALUMINIOWE
Z OKIENKIEM

 

 

Bardzo gustowne identyfikatory z eleganckiego aluminium z trwale nadrukowanym logo firmy, stanowiskiem czy tematem szkolenia. Idealne do banków i urzędów, niezbędne na konferencjach – wszędzie tam, gdzie liczy się pierwsze wrażenie, elegancja i prestiż.

Nadruk na identyfikatorach wykonujemy w pełnym kolorze (CMYK) metodą termosublimacji co daje gwarancję trwałości na wiele lat. Tekst w okienku to nadruk wykonany na papierowej etykiecie, zabezpieczonej plastikową zaślepką. Wymienna karteczka z danymi personalnymi (imię, nazwisko, stanowisko) umożliwia aktualizację danych w wewnętrznym okienku w zależności od potrzeb i bez konieczności wymiany identyfikatora. To idealne rozwiązanie także wówczas, kiedy występuje duża rotacja pracowników.

Identyfikatory aluminiowe z okienkiem są lekkie i eleganckie, a wiele wariantów przypięcia (klipsy, agrafki, magnesy), pozwoli wybrać najbardziej dogodne mocowanie. Identyfikatory te to doskonały stosunek jakości do ceny i duże ułatwienie podczas kontaktów z Klientem.

Nasza produkcja to kilka tysięcy sztuk w miesiącu, ale atrakcyjne ceny gwarantujemy już od 1 sztuki !

Wymiar zewnętrzny: 70x38 mm lub 80x30 mm

Wymiar okienka: 60x13 mm oraz 60x17 mm , 47x20 mm oraz 70x11 mm

Dostępne kolory: złoty, srebrny, biały, możliwość barwienia na dowolny kolor

Nadruk: sublimacyjny na całej powierzchni w pełnym kolorze (CMYK)

Wybierz właściwości produktu:
wylicz cene
Nakład: szt.
Łączna kwota: 0 PLN